Blog

Rowery Elektryczne

2014-03-26 14:41

W czasach nowinek technologicznych i coraz szybszemu postępowi technologicznemu jestem zmuszony przyznać, że rowery elektryczne to przyszłośc transportu na całym świecie, a przede wszystkim przełom w leczeniu ciężkich kontuzji.

Ludzie z cięzkimi urazami nóg będą mogli jeździć na rowerze nie martwiąc się o pedałowanie. Silniczek elektryczny zrobi to za nich, a oni jedyne co muszą zrobić, to dostosować prędkość obracania korbami. Przyda się to również ludziom którzy przechodzą bolesną rehabilitację jeżeli chodzi o urazy kolan. Dobrze wiem jak ciężko jest przejść przez okres rehabilitacji po rekonstrukcji więzadeł, dlatego takie rozwiązanie w rowerach elektrycznych jak najbardziej pomogłoby przetrwać kontuzjowanym.

Nie od dziś wiemy że takie rowery elektryczne nie dość że dałby nam kupę satysfakcji z zwiedzania świata, jednocześnie pomagając w odbudowaniu kontuzjowanej kończyny. Wybiegając w przyszłość chciałbym również wam powiedzieć om przyszłemu odbudowywaniu utraconych kończyn poprzez komórki macierzyste. Wyobraźcie sobie sytuację kiedy człowiek który 20 lat temu stracił nogę, można powiedzieć że przyzwyczaił się do życia jako człowiek niepełnosprawny. Nagle pojawia się opcja na odbudowanie amputowanej nogi, domyślacie się pewnie jak ciężka byłaby dla niego rehabilitacja? Właśnie. Zważywszy na to, iż większość ludzi na świecie potrafi jeździć na rowerze, takie coś przyczyniłoby się do jego powrotu do pełnej spawności. Jeździłby na rowerze zwiedzając swoje miasto, co dałoby mu niesamowitą satysfakcję, i wznosiło ponad granicę szczęścia, jednocześnie odzyskując sto procent sprawności w swojej niegdyś utraconej nodze.

 

Rowery Giant z Zabrza

2014-03-26 14:34

W mieście, w którym mieszkam można znaleźć i poznać ogrom ludzi pozytywnie zakręconych. Mówię zakręconych ponieważ są to ludzie, którzy codziennie kręcą korbami rowerowymi. Czy to do pracy, czy gdziekolwiek indziej, wysilając się tym samym hodując uśmiech na swoich twarzach. Wiem też iż tutaj wszystko kręci się wokół kolarstwa, co roku organizujemy rajdy nocne oraz masy krytyczne zrzeszające w jednym miejscu dosłownie i w przenośni masy rowerzystów z całego sląska. Przez organizowanie przez nas takich działań i imprez, zdanie rowery kraków są bardzo popularne w wyszukiwarkach internetowych w całej Polsce. Jako świadek tego co się dzieje codziennie analizuję frazę rowery giant zabrze, jak oddziałuje i jaki okres wyszukiwania jest dla niej szczytowy. Najczęściej fraza ta pojawia się zaraz przed rozpoczęciem sezonu rowerowego, który w tych czasach następuje bardzo szybko, jak nie ciągnie się przez cały rok bez przerwy. Natężenie nowych ludzi którzy interesują  się tym sportem z dnia na dzień rośnie coraz bardziej. Jest nas coraz więcej co powoduje rozrost rynku rowerowego w każdym mieście naszego kraju. Takim właśni sposobem rowery Giant stają się sławne na całą Polskę głównie przez największe natężenie ludzi pozytywnie zakręconych jak korba w ich rowerach.

 

Rowery Kross

2014-03-26 14:25

    Rower w naszym kraju to rzecz która jest bardzo ważna dla większości z nas wszystkich. Coś czym duża część społeczeństwa Polskiego zajmuje się na codzień bądź obcuje dzień w dzień.Dzięki marce rowery kross, która wprowadziła totalnie nowe innowacje na cał nasz rynek jak i później na rynek europejski i światowy kształtując tym samym firmy nie tylko polskie, dzisiaj możemy zobaczyć jak daleko poszliśmy i rozwinęliśmy się w kwestii projektowania i inżynierii rowerowej. W czasach w których żyjemy bardzo ważne są istotne innowacji które poprawiają jakość oraz satysfakcję z jazdy na rowerze. Serwis rowerowy kraków zna się na tej zasadzie i cały czas wprowadza coś nowego, tak jak w ubiegłbym roku zaskoczyła wszystkich ramą wykonaną w całości z włókna węglowego. Jak wszyscy dobrze wiemy włókno węglowe nie tylko pozwala na niesamowitą lekkość, ale i zwiększa wytrzymałość oraz sztywność dzięki czemu poprawia się stabilność. Dzięki marce Kross o której dzisiaj piszę, wszystkie polskie firmy rozwinęły się w takim stopniu, że teraz możemy podziwiać rosnący jeszcze bardziej polski sprzęt na zagranicznych rynkach rowerowych. Co bardzo dobrze służy polskiej gospodarce. Nieprawdaż?