Rowery Elektryczne

2014-03-26 14:41

W czasach nowinek technologicznych i coraz szybszemu postępowi technologicznemu jestem zmuszony przyznać, że rowery elektryczne to przyszłośc transportu na całym świecie, a przede wszystkim przełom w leczeniu ciężkich kontuzji.

Ludzie z cięzkimi urazami nóg będą mogli jeździć na rowerze nie martwiąc się o pedałowanie. Silniczek elektryczny zrobi to za nich, a oni jedyne co muszą zrobić, to dostosować prędkość obracania korbami. Przyda się to również ludziom którzy przechodzą bolesną rehabilitację jeżeli chodzi o urazy kolan. Dobrze wiem jak ciężko jest przejść przez okres rehabilitacji po rekonstrukcji więzadeł, dlatego takie rozwiązanie w rowerach elektrycznych jak najbardziej pomogłoby przetrwać kontuzjowanym.

Nie od dziś wiemy że takie rowery elektryczne nie dość że dałby nam kupę satysfakcji z zwiedzania świata, jednocześnie pomagając w odbudowaniu kontuzjowanej kończyny. Wybiegając w przyszłość chciałbym również wam powiedzieć om przyszłemu odbudowywaniu utraconych kończyn poprzez komórki macierzyste. Wyobraźcie sobie sytuację kiedy człowiek który 20 lat temu stracił nogę, można powiedzieć że przyzwyczaił się do życia jako człowiek niepełnosprawny. Nagle pojawia się opcja na odbudowanie amputowanej nogi, domyślacie się pewnie jak ciężka byłaby dla niego rehabilitacja? Właśnie. Zważywszy na to, iż większość ludzi na świecie potrafi jeździć na rowerze, takie coś przyczyniłoby się do jego powrotu do pełnej spawności. Jeździłby na rowerze zwiedzając swoje miasto, co dałoby mu niesamowitą satysfakcję, i wznosiło ponad granicę szczęścia, jednocześnie odzyskując sto procent sprawności w swojej niegdyś utraconej nodze.